Laktační poradenství

1 000 1 500 

Jsem certifikovaná poradkyně při kojení o. z. Mamila, které sdružuje a vzdělává poradkyně na Slovensku i v České republice a vychází z poznatků a studií kanadského pediatra a odborníka na kojení Dr. Jacka Newmana.

Certifikátu předcházelo absolvování kurzu a úspěšné složení zkoušky. Získání certifikátu mne zavazuje se nadále vzdělávat v problematice kojení a dodržovat etický kodex poradkyně při kojení a dodržovat Mezinárodní kodex WHO a marketingu náhrad mateřského mléka.

Podpora a pomoc při kojení

Pokud máte jakékoliv otázky nebo problémy, týkající se kojení, můžete se na mne obrátit.

Poradenství a pomoc s kojením nabízím u sebe v centru příp. v domácnosti klientky, pokud bydlí v Brně-Bystrci.

O víkendech nabízím individuální poradenství i v okolí Moravské Třebové – Jevíčka.

Cena:  1000Kč / 60 minut.

Ke každé návštěvě u ženy doma si účtuji cestovné 10 Kč / 1Km. Minimální úhrada cestovného je 50Kč.

Laktační poradenství - laskavá podpora a pomoc při potížích s kojením...

Kde laktační poradenství poskytuji?

Poradenství a pomoc s kojením nabízím u mě v centru případně u Vás doma, pokud bydlíte v Brně-Bystrci.

O víkendech nabízím individuální poradenství i v okolí Moravské Třebové – Jevíčka.

Cena:

1000 Kč / 60 minut (vč. příchodu, konzultace, odchodu)

1500 Kč / 90 minut (vč. příchodu, konzultace, odchodu)

 

Upozornění: V čase schůzky / terapie je zahrnut i čas příchodu, konzultace a odchodu. Pokud přijíždím za Vámi, účtuji si cestovné ve výši 10 Kč / 1km (minimální úhrada cestovného je 50 kč). Sjednanou schůzku je možné zrušit nejpozději do 24 hodin před jejím začátkem. Pokud schůzku zrušíte později, bohužel již neseženu náhradu na Vámi zrušený čas. V tomto případě hradíte stornopoplatek v plné výši objednané služby. Objednáním mých služeb vyjadřujete souhlas s tímto storno poplatkem.

 

Co ještě Vám mohu doporučit?

Ženám nabízím zapůjčení šátku na nošení miminek, což je velmi prospěšné při problémech s kojením. Žena si tak může vyzkoušet, zda jí nošení dětí v šátku vyhovuje a pokud ano, může si pak zakoupit vlastní šátek. Cena půjčovného je 100Kč / týden (plus záloha ve výši ceny šátku). 

 

Podpůrná skupinka

Jedná se o nezávazná setkávání žen, které mají jakékoliv dotazy týkající se kojení, kontaktního rodičovství nebo čehokoliv jiného, co souvisí s mateřstvím, dále pro ženy, které mají problémy s kojením nebo se pouze o kojení zajímají a chtějí sdílet a předávat si zkušenosti z této nebo i jiných oblastí, týkajících se mateřství. Do skupinky mohou ženy docházet i na opakované konzultace, pokud mají jakékoliv problémy s kojením.  Skupinky jsou vhodné i pro nekojící ženy, těhotné ženy nebo třeba babičky, které zajímá problematika kojení a kontaktního rodičovství.

Na podpůrné skupince se maminky podporují navzájem nebo mohou vše konzultovat s poradkyní, která skupinku vede. Na každé podpůrné skupince můžeme probírat určité téma (vzájemné sdílení porodu, strava kojící ženy, správné kojení, dudlík – ano/ne, spánek dítěte, společné spaní, časté kojení, nošení dětí, maminky si mohou přinést na ukázku a omak šátky na nošení, nosítka..  a jiná další témata, která by Vás zajímala).

Pojďte si s námi popovídat a nechejte si volně pohrát svá děťátka.

Pro omezenou kapacitu je vhodné se hlásit na každou skupinku předem.

Kde bude skupinka probíhat: Ečerova 8, Brno – Bystrc

Kdy:   pátek 10.00-12.00

Cena: 100 Kč – cena se bude odvíjet dle počtu osob na skupince. 

Skupinka bude probíhat při minimálním počtu alespoň 3 žen.

S sebou:  Nepotřebujete nic, pouze sebe a své děťátko.

 

Objednat laktační poradenství: