Laktační poradenství

1 000 1 500 

Jsem certifikovaná poradkyně při kojení o. z. Mamila, které sdružuje a vzdělává poradkyně na Slovensku i v České republice a vychází z poznatků a studií kanadského pediatra a odborníka na kojení Dr. Jacka Newmana.

Certifikátu předcházelo absolvování kurzu a úspěšné složení zkoušky. Získání certifikátu mne zavazuje se nadále vzdělávat v problematice kojení a dodržovat etický kodex poradkyně při kojení a dodržovat Mezinárodní kodex WHO a marketingu náhrad mateřského mléka.

Laktační poradenství - laskavá podpora a pomoc při potížích s kojením...

Kde laktační poradenství poskytuji?

Poradenství a pomoc s kojením nabízím u mě v centru případně u Vás doma, pokud bydlíte v Brně-Bystrci.

O víkendech nabízím individuální poradenství i v okolí Moravské Třebové – Jevíčka.

Cena:

1000 Kč / 50 minut (vč. příchodu, konzultace, odchodu)

1500 Kč / 80 minut (vč. příchodu, konzultace, odchodu)

 

Upozornění: V čase schůzky / terapie je zahrnut i čas příchodu, konzultace a odchodu. Pokud přijíždím za Vámi, účtuji si cestovné ve výši 10 Kč / 1km (minimální úhrada cestovného je 50 kč). Sjednanou schůzku je možné zrušit nejpozději do 24 hodin před začátkem. Pokud schůzku zrušíte později, bohužel již neobsadím Vámi zrušený čas. V tomto případě hradíte storno poplatek 500 Kč. V případě, že se nedostavíte v den Vaší návštěvy, hradíte plnou částku sjednané služby.  Objednáním mých služeb vyjadřujete souhlas s tímto storno poplatkem. 

 

Co ještě Vám mohu doporučit?

Ženám nabízím zapůjčení šátku na nošení miminek, což je velmi prospěšné při problémech s kojením. Žena si tak může vyzkoušet, zda jí nošení dětí v šátku vyhovuje a pokud ano, může si pak zakoupit vlastní šátek. Cena půjčovného je 100Kč / týden (plus záloha ve výši ceny šátku). 

 

Podpůrná skupinka

Jedná se o nezávazná setkávání žen, které mají jakékoliv dotazy týkající se kojení, kontaktního rodičovství nebo čehokoliv jiného, co souvisí s mateřstvím, dále pro ženy, které mají problémy s kojením nebo se pouze o kojení zajímají a chtějí sdílet a předávat si zkušenosti z této nebo i jiných oblastí, týkajících se mateřství. Do skupinky mohou ženy docházet i na opakované konzultace, pokud mají jakékoliv problémy s kojením.  Skupinky jsou vhodné i pro nekojící ženy, těhotné ženy nebo třeba babičky, které zajímá problematika kojení a kontaktního rodičovství.

Na podpůrné skupince se maminky podporují navzájem nebo mohou vše konzultovat s poradkyní, která skupinku vede. Na každé podpůrné skupince můžeme probírat určité téma (vzájemné sdílení porodu, strava kojící ženy, správné kojení, dudlík – ano/ne, spánek dítěte, společné spaní, časté kojení, nošení dětí, maminky si mohou přinést na ukázku a omak šátky na nošení, nosítka..  a jiná další témata, která by Vás zajímala).

Pojďte si s námi popovídat a nechejte si volně pohrát svá děťátka.

Z důvodu nutnosti uhrazení pronájmu, je tato skupinka zpoplatněna příspěvkem v rozsahu 30-50 Kč.

Pro omezenou kapacitu je vhodné se hlásit na každou skupinku předem.

Kde bude skupinka probíhat: Ečerova 8, Brno – Bystrc

Kdy:   Skupinka probíhá dle zájmu – 1x měsíčně / 1x za 14 dní / 1x týdně

Cena: 50 – 80 Kč – cena se bude odvíjet dle počtu osob na skupince. 

Skupinka bude probíhat při minimálním počtu alespoň 3 žen.

S sebou:  Nepotřebujete nic, pouze sebe a své děťátko.

 

Objednat laktační poradenství: