Porodní bazén Basic

1 300 

La Bassine Basic: – bazének vhodný pro domácí použití. Je kulatého tvaru a modré barvy. Vyroben je z mimořádně odolného a ekologicky šetrného vinylu (0,45mm). Pevné stěny umožňují silný opěr a pevnou stabilitu. Bazének je vybaven 2 madly. Podlaha je nafukovací.

K bazénku půjčuji následující příslušenství: kompresor, čerpadlo, redukci na vodovodní kohoutek. Hadici z hygienických důvodů k bazénku nepůjčuji.

Kategorie:

Skladem

K bazénku půjčuji následující příslušenství: kompresor, čerpadlo, redukci na vodovodní kohoutek. Hadici z hygienických důvodů k bazénku nepůjčuji.

Upozornění: do bazénku je nutné si zakoupit jednorázovou hygienickou vložku (k zapůjčenému bazénku lze zakoupit vložku i u mne za částku 1200 Kč)

Postup zapůjčení: 

Vyberete si bazének, pokud nemáte vlastní jednorázovou hygienickou fólii, je možné si ji u mne zakoupit.

Emailem nebo webovým formulářem (můžeme ho mít na webu?) provedete rezervaci, ve které vyplníte požadovaný typ bazénku a termín zapůjčení. Pokud si budete chtít k bazénku zakoupit i jednorázovou hygienickou vložku, uveďte tuto informaci do poznámky.

Pokud bude bazén  v požadovaném termínu k dispozici, následně Vám rezervaci potvrdím.

Po potvrzení rezervace uhradíte vratnou zálohu ve výši 5000 Kč a částku za případnou vložku (1300 Kč).

Následně si v požadovaný termín bazén (+ vložku) osobně vyzvednete u mne na provozovně (Ečerova 8, Brno – Bystrc).

Před vrácením bazénku a zapůjčeného příslušenství provedete důkladné vyčištění pomůcek a bazének zcela vysušíte. Teprve poté jej zabalíte do cestovního vaku a společně s příslušenstvím vrátíte zpět ke mně na provozovnu.

Při vrácení vybavení je záloha vyúčtována – odečte se z ní půjčovné a případné další náklady.

Přeplatek či nedoplatek uhradí příslušná strana hotově při předání.

 

Podmínky půjčení:

Doba půjčení je obvykle na 1 měsíc. Doporučuji vyzvednout si bazének nejpozději 14 dní před očekávaným termínem porodu.

Příslušenství po každém půjčení dezinfikuji. 

Výše půjčovného činí 1300 Kč na měsíc. Za každý další započatý týden si účtuji částku 400 Kč.

V ceně půjčovného je následující: Zvolený bazének, kompresor, čerpadlo, redukce na vodovodní kohoutek. Hadici z hygienických důvodů nepůjčuji.

Nevyužijete-li zapůjčeného bazénku vč. příslušenství či jednorázové hygienické vložky, nelze  požadovat částku za půjčení či zakoupení vložky zpět.

Případné poškození pomůcek, které vzniklo v době zápůjčky jde na vrub osoby, která si vybavení půjčila. Adekvátní hodnota způsobené škody je odečtena z vratné zálohy při vyúčtování.